П'ЯТЕРО ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ ПЕРЕРВАЛИ ЛІКУВАННЯ, ЩОБ ПОХОВАТИ ПОБРАТИМА ДМИТРА ПРУГЛА

190620191600П'ятеро поранених бійців, яких минулої п'ятниці доставили в лікарню ім. Мечникова, відмовилися від лікування, щоб поїхати на похорон побратима Дмитра Пругла з Полтави, загиблого під Новолуганським 7 червня.

Про це в ефірі "Прямого" розповів головний лікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

"П'ятеро бійців буквально сьогодні вранці, як би їх не вмовляли залишитися... У них баротравми, контузії, стан здоров'я не дуже хороший. Але вони відмовилися приймати далі лікування. Хочуть поховати бойового друга, який загинув у них на очах. І хочуть сьогодні після похорону повернутися на лікування в лікарню Мечникова. Ми дали їм можливість, щоб вони могли витримати позитивно цей день. І сподіваємося, що хлопці обов'язково приїдуть в Мечникова закінчити лікування. Це особливо необхідно для їх здоров'я", - розповів лікар.

Як повідомляла УМ, вночі у п’ятницю, 7 червня, внаслідок прицільного артилерійського обстрілу збройними формуваннями Російської Федерації позицій спецпідрозділу “Азов” поблизу населеного пункту Новолуганське на Світлодарській дузі загинули двоє бійців — Дмитро Пругло (“Круглий”) і Максим Олексюк (“Максон”).

Після обстрілів у Новолуганському Донецької області до Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова в Дніпрі доправили 10 поранених військових. 

Двоє з десяти бійців зараз у тяжкому сані. В одного пробита легеня, у другого – численні осколкові поранення. Решта бійців у стані середньої тяжкості, вони отримали мінно-вибухові поранення та контузії.

Джерело: umoloda.kyiv.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Сьогодні, 9 липня, в Закарпатську область з робочим візитом прибула делегація провінції Юньнань Китайської Народної Республіки, як...
Голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що публічно буде розмовляти російською мовою.
З три десятиліття тому, коли об’єднана Німеччина лише починала «жити по-новому», один мій знайомий мав змогу ві...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS