УПЦ (МП) провела хресну ходу під російськими прапорами

19062019160717 червня з благословення митрополита Сімферопольського і Кримського УПЦ (МП) Лазаря відбулася традиційна хресна хода на найвищу точку гори Чатир-Даг – Еклізі-Бурун (Церковний мис), де колись був розташований грецький храм «Панагія, передає РІСУ з посиланням на офіційний сайт Кримської єпархії УПЦ (МП).

До нього представники грецької громади Криму на свято Трійці піднімалися хресною ходою раз на рік. Цього разу у хресній ході, очолюваній керівником відділу Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ МП зі взаємодії з окупаційними «правоохоронними органами» протоєреєм Дмитром Кротковим, узяли участь священнослужителі та миряни всіх благочинь єпархії. На світлинах видно, як кримські священики УПЦ (МП) та віряни цієї конфесії демонстративно позують із прапором держави-окупанта, інформує «Невільний Крим». Від Севастополя участь узяли парафіяни храму святого великомученика Феодора Тірона на чолі з настоятелем протоієреєм Василем Гумаровим, котрий душпастирює над «віруючою» частиною окупаційного військового контингенту у місті, а також парафіяни громади на честь святителя Григорія Палами. Нагадаємо, що прот. В. Гумаров вже потрапляв до розслідувань нашої команди Cerkvarium. У серії матеріалів «Казаки разбойники: ЧВК на службе у УПЦ (МП)» Тетяна Деркач аналізувала діяльність цього священика у розділі про Кримські єпархії. 
Джерело: cerkvarium.org

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Сьогодні, 9 липня, в Закарпатську область з робочим візитом прибула делегація провінції Юньнань Китайської Народної Республіки, як...
Голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що публічно буде розмовляти російською мовою.
З три десятиліття тому, коли об’єднана Німеччина лише починала «жити по-новому», один мій знайомий мав змогу ві...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS