В Карпатському університеті імені Августина Волошина привітали техпрацівницю Ганну Ісак з її славним ювілеєм – 80-річчям від дня народження

 DSC00243 липня 2020 року, в студентському кафетерії Карпатського університету імені Августина Волошина в м. Ужгороді, відбулося привітання техпрацівниці Ганни Яношівни Ісак з її славним ювілеєм – 80-річчям від дня народження.

В Карпатському університеті імені Августина Волошина привітали проректора, професора Олену Шимко з Днем народження

 DSC001526 червня 2020 року, в Карпатському університеті імені Августина Волошина в м. Ужгороді, урочисто привітала Олену Шимко, проректора з науково-педагогічної роботи та стратегічного менеджменту, доктора богословських наук, професора з Днем народження, яке вона відсвяткувала цього дня.

В Карпатському університеті імені Августина Волошина привітали проректора, професора Ларису Лугош з Днем народження

 DSC002422 червня 2020 року, в Карпатському університеті імені Августина Волошина в м. Ужгороді, урочисто привітала Ларису Лугош, проректора з економічних питань, завідувача кафедрою менеджменту, фінансів та інформаційних технологій, доктора економічних наук, професора з Днем народження, яке вона відсвяткувала напередодні 21 червня.

Ректор КаУ імені Августина Волошина провів зустріч із випускниками-магістрами, головними лікарями ряду закладів охорони здоров’я, які підвищили свій освітній рівень з управління та адміністрування

 DSC007117 червня 2020 року, в ході проведення випускних іспитів в Карпатському університеті імені Августина волошина в м. Ужгороді, ректор професор єпископ Віктор Бедь, у своїй резиденції в м. Ужгороді, провів зустріч з групою керівників ряду закладів охорони здоров’я, які успішно пройшли навчання в магістратурі університету за галуззю знань «управління та адміністрування», спеціальністю «фінанси, банківська справа та страхування» та приступили до складання випускних іспитів. Навчання в магістратурі університету проводилося в порядку підвищення професійно-освітнього рівня керівних кадрів закладів охорони здоров’я, визначеного та впровадженого відповідними нормативними актами Міністерства охорони здоров’я України.

Закарпаття у числі 10 областей не готове до послаблення карантину – МОЗ

180427062020За даними Міністерства охорони здоров'я, не готові послабити карантин Волинська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Львівська, Одеська, Рівненська, Хмельницька та Чернівецька області..

На Закарпатті більшість хворих на коронавірус прибувають до лікарень у важкому стані

132525062020За минулий тиждень Закарпаття «било антирекорди, входило до списку областей, в яких ситуація найгірша», – Поляк.

Увага. На Закарпатті РПЦ оголосила "війну" ПЦУ та всім, хто не хоче тут "руцкій мір"

132225062020На Закарпатті священики УПЦ МП продовжують перешкоджати нормальній роботі новій громаді ПЦУ. Як ми вже неодноразово повідомляли Керівництво Хустської єпархії УПЦ на чолі із митрополитом Марком Петровцієм продовжують всіляко утримувати свої позиції впливу та не допускати переходів релігійних громад до новоствореної Київської митрополії Української православної церкви (Православна церква України).

Попередні збитки від негоди на Закарпатті сягають 125 млн грн

131825062020За оперативною інформацією, найбільше від паводку постраждав Рахівський район.

Ци чули-сьте, милі браття, як ділили Закарпаття?

115024062020Чому адмінреформа найзахіднішої області обросла скандалами, аж до звинувачень у сепаратизмі, та як цього можна було уникнути.

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Понад три тисячі людей взяли участь у столичній акції “200 днів брехні” на підтримку підозрюваних у “справі Шеремета” військових і...
За рік президентства Володимира Зеленського рівень добробуту знизився у 37% українських сімей.
Уряд посилить контроль за дотриманням карантинних обмежень. Про це 25 червня 2020 року, відкриваючи позачергове засідання Уряду,...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS