Мер Ужгорода вважає бюджет міста своїм домашнім бюджетом - нардеп

robert gorvat glavnaya nasha problema v tom chto my ne umeem dogovarivat sya interv yu s mnogotochiyami preview medium«При Погорєлові бюджет розвитку Ужгорода був 20 мільйонів, зараз – 250. Але мер чомусь вважає, що це його домашній бюджет», - заявив у нещодавньому інтерв’ю виданню Закарпаття онлайн народний депутат України Роберт Горват.

«Маємо гіркий досвід виборів мера у 2015 році, коли демократичні кандидати йшли чотирма колонами, а нинішній дехто роздавав гроші виграв вибори. Сумний наслідок цього бачимо всі», - пояснив депутат і навів приклад сумнозвісної реконструкції площі Петефі в Ужгороді, котра вже стала об’єктом насмішок серед жителів міста і не лише. - «Спочатку говорили про 12 мільйонів, тепер – сума виросла в кілька разів. Якщо він буде ремонтувати її ще кілька років, то вона коштуватиме всі 250 мільйонів. Тому мої конкуренти – це ті, хто краде з бюджету і не відноситься до закарпатців і ужгородців як до своїх людей».

За словами Горвата, ще рік тому він не планував повторно балотуватися до Верховної Ради. Але ситуація в місті змусила змінити рішення:

«[…]ближче до виборів зрозумів: якщо не піду, то в місті і на окрузі може перемогти кримінал. Мені приємно, що молоді люди йдуть боротися за краще майбутнє країни. Але я про всяк випадок підставив плече. І чим ближче вибори, тим більше переконуюся, що зробив правильно. Результати соціологічних опитувань підтверджують, що, скоріше за все, лиш я можу дати бій тим, хто хоче й далі нечесно наживатися на бюджеті міста і податках ужгородців».

Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Мобільний додаток для контролю режиму обсервації і самоізоляції запущено, його невикористання буде прирівнюватися до порушення реж...
Карантин в Україні можуть переглянути і вирішити послаблення заборон.
Тимчасове виконання обов’язків Міністра освіти і науки України покладено на Юрія Полюховича.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS