Мер Ужгорода вважає бюджет міста своїм домашнім бюджетом - нардеп

robert gorvat glavnaya nasha problema v tom chto my ne umeem dogovarivat sya interv yu s mnogotochiyami preview medium«При Погорєлові бюджет розвитку Ужгорода був 20 мільйонів, зараз – 250. Але мер чомусь вважає, що це його домашній бюджет», - заявив у нещодавньому інтерв’ю виданню Закарпаття онлайн народний депутат України Роберт Горват.

«Маємо гіркий досвід виборів мера у 2015 році, коли демократичні кандидати йшли чотирма колонами, а нинішній дехто роздавав гроші виграв вибори. Сумний наслідок цього бачимо всі», - пояснив депутат і навів приклад сумнозвісної реконструкції площі Петефі в Ужгороді, котра вже стала об’єктом насмішок серед жителів міста і не лише. - «Спочатку говорили про 12 мільйонів, тепер – сума виросла в кілька разів. Якщо він буде ремонтувати її ще кілька років, то вона коштуватиме всі 250 мільйонів. Тому мої конкуренти – це ті, хто краде з бюджету і не відноситься до закарпатців і ужгородців як до своїх людей».

За словами Горвата, ще рік тому він не планував повторно балотуватися до Верховної Ради. Але ситуація в місті змусила змінити рішення:

«[…]ближче до виборів зрозумів: якщо не піду, то в місті і на окрузі може перемогти кримінал. Мені приємно, що молоді люди йдуть боротися за краще майбутнє країни. Але я про всяк випадок підставив плече. І чим ближче вибори, тим більше переконуюся, що зробив правильно. Результати соціологічних опитувань підтверджують, що, скоріше за все, лиш я можу дати бій тим, хто хоче й далі нечесно наживатися на бюджеті міста і податках ужгородців».

Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

В Україні у середу 19 липня набрав чинності закон №1982-VIII про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо використання печа...
Президент України Петро Порошенко підписав закон про Конституційний суд.
Позивачів можуть наділити правом вимагати від суб’єкта владних повноважень надати звіт про виконання судового рішення на їхн...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS