Європейський Ужгород привітно зустрів Петра Порошенка та підтримав його передвиборчу програму на дочасних виборах до Верховної Ради України

 DSC052910 липня 2019 року, на площі Театральній в м. Ужгороді, в рамках передвиборчого марафону по містах Закарпаття, о 19.00 відбулася зустріч ужгородців з п’ятим Президентом України, лідером політичної партії «Європейська Солідарність» Петром Порошенком.

На площі зібралось чи мало містян та гостей міста, які після коротенької естрадно-розважальної програми, зустрілися з Петром Порошенком та представниками його перевиборчої команди від політичної партії «Європейська Солідарність».

Виступ Петра Порошенка перед ужгородцями був чіткий, впевнений і правдивий. Головні політичні пріоритети команди Петра Порошенка яка іде до Верховної Ради України на дочасних виборах, які повинні відбутися 21 липня 2019 року:

  1. Захист державної незалежності та суверенітету України.
  2. Недопущення реваншу антиукраїнських і проросійських політичних сил в Україні.
  3. Захист прав людини.
  4. Подальша євроінтеграція України.
  5. Вступ України в НАТО та в Євросоюз.
  6. Підтримка і розвиток Української Армії.
  7. Підтримка і захист Української Церкви.
  8. Підтримка та захист української мови, історії та культури.

Саме за ці цінності виступає і переважна частина української нації.

Провокаційні випади з боку невеликої кучки молодиків з червоними шариками та лексиконом «новітньої» Зе-команди, під час зустрічі Петра Порошенка із ужгородцями, зазнали провалу та не були підтримані присутніми на площі.

Під час зустрічі багатолюдний майдан в м. Ужгороді гучно викликував «Порошенко!».

На багатолюдній зустрічі з Петром Порошенком були присутні представники інтелігенції, учительства, викладачів закладів вищої освіти, працівників культури, підприємців, робітників, студентства, молодіжних і громадських організацій, державних службовців органів державної влади та місцевого самоврядування, ветеранів Української Армії, засобів масової інформації, духовенства, зокрема Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України.

Після завершення виступу Петро Порошенко пішов до людей та пройшов вулицями Ужгорода, продовжуючи відкрите спілкування із ужгородцями, які висловлювали йому підтримку.

Інф. «СЗ».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

5 липня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Прав...
У результаті другого туру виборів у Польщі президентом країни може стати опозиційний кандидат від "Громадянської платформи", мер В...
5 липня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Прав...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS