Усі кандидати офіційного Будапешта програли вибори на Закарпатті

66446085 10157214624726093 4532840524930875392 n 68Певною мірою це сталося тому, що жодна з політичних сил, навіть з числа найбільш антиукраїнських, не ризикнула брати з собою у виборчі перегони негатив, що його створив офіційний Будапешт блокуванням України в НАТО і загалом своєю політикою постійних конфліктів з Україною.

Усі кандидати в депутати Верховної Ради України від угорської громади Закарпаття, що їх підтримував офіційний Будапешт, програли змагання у своїх виборчих округах.

Найбільшу ставку в уряді сусідньої країни робили на очільника Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ), чинного народного депутата від "Блоку Петра Порошенка", самовисуванця Василя Брензовича, котрий кандидував у "найбільш угорському" в.о. №73, куди входили місто Берегово, Берегівський та Виноградівський райони й частина Іршавщини.

Заради його перемоги офіційний Будапешт не тільки буквально силою змусив дві розрізнені політичні сили закарпатських угорців до об'єднання, організував зустріч Орбана і Брензовича, але й навіть пішов на конфлікт з Києвом, реалізувавши, попри засторогу МЗС України, несанкціоновані агітаційні візити угорських урядовців на українське Закарпаття.

В.Брензович сподівань своїх партайґеноссе не виправдав.

За результатом опрацювання Центральною виборчою комісією 100% протоколів з виборчих дільниць 73-го округу, В.Брензович зміг заручитися підтримкою всього 26,21% тих, хто взяв участь у голосуванні (16 644) і посісти лише друге місце.

Переможець виборів у цьому окрузі Владіслав Поляк отримав 39,72% голосів, тобто підтримку 25 223 виборців.

Другий кандидат-угорець, перший заступник голови Закарпатської облради Йосип Борто, що балотувався у виборчому окрузі №68 з центром в Ужгороді, у підсумку посів лише четверте місце, отримавши всього 12,37% підтримки виборців, тоді як три інші його суперники набрали майже 18-20 відсотків кожен.

Не було шансів і в самовисуванця Мікловша Товта, який по суті лише робив вигляд, що робить конкуренцію в "мукачівському" в.о. №69 Віктору Балозі. У підсумку він хоча і став третім, але набрав лише 11,70% голосів, тоді як В.Балога - 35,81%, а молодий кандидат від партії "Слуга народу" Едгар Токар - 34,47%.

В інших трьох округах - №№70, 71 та 72, де частка угорського населення є дуже малою, офіційний Будапешт вирішив кандидатури в нардепи навіть не виставляти.

Так чи інакше, за підсумком цих виборів угорська громада Закарпаття залишилася без свого предтавника у вищому законодавчому органі України, а офіційний Будапешт - без свого інформатора і провідника своїх інтересів в українському парламенті.

Певною мірою це сталося тому, що жодна з політичних сил, навіть з числа найбільш антиукраїнських, не ризикнула брати з собою у виборчі перегони негатив, що його створив офіційний Будапешт блокуванням України в НАТО і загалом своєю політикою постійних конфліктів з Україною, включивши В.Брензовича у свій партійний список.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/list.php on line 51
Усі новини

us1

Популярні новини

Верховна Рада у четвер, 12 грудня, підтримала за основу та в цілому пролонгацію закону про особливий порядок місцевого самоврядува...
Заяву до суду подав адвокат Петра Порошенка Ігор Головань.
Обмежувальні заходи застосовуються до 170 осіб і 44 суб'єктів РФ.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS