На Закарпатті РПЦ планує побудувати церкву — громада проти

144704082019Вчора, 3 серпня, в селищі Ясіня, що на Рахівщині стався конфлікт між представниками села та «московськими попами», які незважаючи на законодавство України розпочали підготовку будівництва храму в селищі міського типу на земельній ділянці, яка їм не належить.


Терпіння гуцулів зірвалося в той момент, коли попи РПЦ при освяченні території під будівництво церкви згадали керівника РПЦ в Україні генерал-патріарха ФСБ Росії Онуфрія та ворога українського народу патріарха Кіріла (Гундеєва).
Володимир Москалюк з Ясіня розповів нашому кореспонденту, що гуцули Ясіня ніколи в житті більше не дозволять вислужуватися на святій українській землі тим, хто освячував війну на Донбасі та благословляв вбивати українських військових та добровольців.
« Ми ніколи не дозволим провокаторам Москви будувати в Ясіня будь-що, якби вони це не називали- церква чи що інше, адже гуцули мають добру память і завжди памятатимуть то зло, яке принесли московські попи на Рахівщину та Україну в цілому. Ми ніколи не забудемо, як московити закликали вбивати українців тільки через те, що ми та інші не хочемо жити в рабстві Кремля та Путіна» - сказав пан Володимир.
Натомість представники РПЦ вже заявили, що це провокація проти «віри і царя»,а мешканців Ясіня назвали агентами ПЦУ, СБУ та держдепа США.
Як стверджують мешканці Ясіня, зараз повним ходом іде підготовка до завезення в селище різноманітних тітушок з усієї області для того, щоб придавити народне повстання гуцулів проти РПЦ.
Далі буде...

Джерело: anons-zak.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS