Банкір та урядниця: Хто став заступниками голови Закарпатської ОДА

170915092019Уряд схвалив призначення Олексія Гетманенка та Ольги Травіної заступниками голови Закарпатської обладміністрації Ігоря Бондаренка.

Кабінет міністрів погодив призначення двох заступників голови Закарпатської обласної державної адміністрації. Заступниками Ігора Бондаренка стануть Гетманенко Олексій Олександрович та Травіна Ольга Валеріївна. Що відомо про нових урядників.

Олексій Гетманенко

1984 р., освіта вища, працює на посаді заступника керівника бізнесу Західного регіонального управління ПАТ Комерційний банк "ПриватБанк". З 2010 по 2015 рік - депутат Ужгородської міської ради та входив до фракції "Єдиний центр" Віктора Балоги. В 2015 році Олексій Гетманенко балотувався в депутати Ужгородської міської ради від Політичної партії "Наш край" по округу в мікрорайоні "Шахта", однак за результами голосування мандат не отримав.

Згідно поданої за 2018 рік декларації, Гетманенко має у власності квартиру та нежитлове приміщення в Ужгороді. Також в обласному центрі має щість соток землі. Їздить на Skoda 2005-го року випуску. Також у 2018 році Гетманенко заробив 328 513 грн заробітної плати  за основним місцем роботи,  78882 -дохід від зайняття підприємницькою діяльністю. Також на банківських рахунках Гетманенко має 96100 грн, $6011 та €1146. Готівкою новоспечений урядник тримає $17600/

Ольга Травіна

З 2010 по 2013 рік булачленом фракції "ЄЦ" в Ужгородській міській раді. Наразі Травіна працює начальником Управління пільг, гарантій та компенсацій Департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради. Раніше працювала на посаді начальника управління економіки та стратегічного планування Ужгородської міської ради, однак змушена була покинути цю посаду через особистий конфлікт з міським головою Богданом Андріївим, зумовлений ситуацією по скандальній реконструкції "Совиного гнізда", що стала приводом для порушення щодо нього кримінального провадження.

Згідно з поданою декларацією, Травіна має у власності будинок в Ужгороді, дві земельні ділянки в Ужгороді та с. В.Лази на Ужгородщині. Їздить на MERСEDES-BENZ 2013-го року випуску за 675000 грн.  Заробітної плати отримала 401999 грн.

Підозрювалася у створенні, разом з Віктором Балогою, схеми "освоєння" грошей ЄС поза законом. Відповідне розслідування провели журналісти "Радіо Свобода".

Нагадаємо, що у понеділок, 9 вересня, Сергій Гайдай, якого "пророкували" на місце заступника, звільнений із посади радника патронатної служби апарату Закарпатської обласної державної адміністрації.

Джерело: zak.depo.ua 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

26 лютого 2020 року відбувся пікет Міністерства освіти і науки України.
Санкції вперше були введені адміністрацією Барака Обама в 2014 році для захисту територіальної цілісності України.
Як пише В. Глагола, "ДВБ та Головне слідче управління прововодять обшуки в Андрія Стрижака (сина екс-голови Конституційного суду У...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS