Представники національно-культурних товариств, науковці та представники духовенства Закарпаття зібралися за круглим столом

stilУ четвер, 4 червня, в Ужгороді відбулося засідання за круглим столом на тему: «Національності України як фактор консолідації єдиної держави». Участь у засіданні, проведення якого ініціювала Асамблея національностей України, взяли керівники обласних національно-культурних товариств, науковці та представники духовенства.

 

Начальник відділу національностей та релігій облдержадміністрації Анатолій Салай, вітаючи присутніх зазначив: «Закарпатці – люди різних національностей – завжди жили в мирі та злагоді й на теренах нашого краю до нині не було протиріч на національному ґрунті. Спільність кордонів з чотирма країнами Румунією, Угорщиною, Словаччиною та Польщею суттєво впливає на національний склад населення та вирізняє область від інших регіонів України. Саме тому один із пріоритетів регіонального розвитку – стан міжетнічних відносин. Тож нам потрібно окреслити перспективи їх подальшого розвитку», - наголосив Анатолій Юрійович.

 

Посадовець окреслив питання, які потребують першочергового вирішення на державному рівні. Це, зокрема, прийняття закону про засади державної етнонаціональної політики, нової редакції Закону «Про національні меншини України», а також відновлення роботи міждержавних українсько-угорської та українсько-румунської комісій тощо. Далі учасники круглого столу розглянули конкретні пропозиції, які, на думку присутніх, вдосконалять державну етнонаціональну політику країни. Затверджені на засіданні рекомендації буде направлено в Адміністрацію Президента, Верховну раду і Кабінет Міністрів України.

 

Прес-служба Закарпатської ОДА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Є легенда, як хтось із радянських слідчих спересердя запитав Чорновола: "Ну добре, от уявімо, є ваша незалежна Україна. І ким ви т...
Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на на більш пізні дати.
Режим надзвичайної ситуації введений до 24 квітня, - Кабмін.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS