У Тячівському дитсадку побував один з лідерів угорської, сепаратистської і пронацистської за своєю ідеологією, шовіністичної політичної партії «Йоббік»

22йоб стопА керівництву держави та відповідним службам "заліпило". Такими темпами на Закарпаття і Путін може приїхати, а всі будуть сліпі та глухі?

Нещодавно у Тячівському ДНЗ №5 разом з іншими представниками угорської делегації побував з візитом заступник голови угорського парламенту Томас Шнайдер, який є представником угорської, сепаратистської і пронацистської за своєю ідеологією, шовіністичної політичної партії «Йоббік».
Наголошуємо, що одним із головних завдань угорської політичної партії «Йоббік» є створення русинсько-угорської автономії на території українського Закарпаття та подальше приєднання Закарпатської області до Угорщини. Таким чином, керівники та члени партії «Йоббік» не приховують своїх зазіхань на територіальну цілісність України, зокрема нашого краю, називаючи Закарпаття частиною «Великої Угорщини». Також керівництво сепаратистської політичної партії «Йоббік» не приховує своїх зв’язків із промосковськими терористичними угрупованнями «ДНР» та «ЛНР» на сході України. Представники політичної партії «Йоббік» були присутніми як «офіційні спостерігачі» від проросійських сепаратистів на псевдореферендумі в українському Криму та на незаконних виборах проросійських терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР».

Закарпатське національно-патріотичне об’єднання «Україна Соборна» не одноразово звертали увагу відповідних органів державної влади та служб на часті приїзди (з нібито робочими візитами на Закарпаття) угорської, сепаратистської і пронацистської за своєю ідеологією, шовіністичної політичної партії «Йоббік». Але, незважаючи на вищенаведені факти представники даної партії вільно пересуваються територією України, а керівництво держави чомусь не надає відповідної оцінки та реакції.

Тому на черговому засіданні Координаційного комітету ЗО "Україна Соборна" було вирішено в чергове надіслати офіційне звернення "Про заборону політичної діяльності представників угорської пронацистської політичної партії "Йоббік" (Угорська республіка) на території України до СБУ та МЗС із вимогами:

Визнати діяльність угорської пронацистської політичної партії «Йоббік» недружньою щодо України та такою, що загрожує національній та державній безпеці, а також територіальній цілісності держави України.
Заборонити в’їзд та перебування на території України, зокрема на Закарпатті, будь-яких офіційних представників та членів угорської пронацистської політичної партії «Йоббік».
Ужити заходів щодо профілактики та локалізації на території України, зокрема на Закарпатті, антиукраїнської діяльності з числа громадян України, що є прихильниками та членами угорської пронацистської політичної партії «Йоббік» та проводять за її дорученням антиукраїнську політику.

Маємо велику надію на те, що органи державної влади нададуть змістовну, гідну оцінку та реакцію на недружні провокаційні дії представників партії "Йоббік". Адже якщо МЗС та СБУ будуть бездіяти, то це може дуже негативно вплинути на стабільність на Закарпатті...

Координаційний комітет ЗО "Україна Соборна"

 

img020

 

img021

 

img018

 

img019

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Є легенда, як хтось із радянських слідчих спересердя запитав Чорновола: "Ну добре, от уявімо, є ваша незалежна Україна. І ким ви т...
Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на на більш пізні дати.
Режим надзвичайної ситуації введений до 24 квітня, - Кабмін.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS