Студенти захопили університет Шевченка: вимагають звільнити Портнова (фото)

  • 21060191757Студенти Національного університету ім. Шевченка протестують проти призначення Портнова професором на кафедру конституційного права
  • Студенти вимагають скасувати призначення і погрожують мітингувати поки Портнова не звільнять

В Києві біля Червоного корпусу Національного університету ім. Шевченка відбулася акція протесту студентів проти призначення екс-заступника глави Адміністрації президента Януковича Андрія Портнова професором кафедри конституційного права, повідомляє кореспондент Політарени.

«Біля будівлі зібрались близько двохсот учнів та громадських активістів. Вони розгорнули протестні плакати, охочі брали до рук мікрофон та висловлювали свої думки щодо рішення керівництва університету призначити Портнова професором», — повідомив кореспондент.

Після цього всі мітингарі прорвалися всередину університету, подолавши спротив охорони. З гаслами «Ні Портнову в КНУ» вони пройшли до кабінету ректора Леоніда Губерського та вимагали, щоб останній приїхав до навчального закладу і вибачився за те, що взяв Портнова в університет. Студенти заявили, що знаходитимуться в університеті поки до них не приїде ректор і оголосили сидячий протест.

Протестувальники хочуть передати ректору текст зі своїми вимогами. Основні з них дві: скасування скандального рішення Губерського та вибачення ректора за таке рішення.

Після цього почали звучати гасла «Губерського у відставку», «Портнов їдь в Ростов».

Наразі студенти отримали інформацію, що ректор перебуває в університеті, але вагається зустрічатися з протестувальниками. Мітингарі продовжують чекати Губерського та готуються провести ніч в університеті.

Джерело: politarena.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Є легенда, як хтось із радянських слідчих спересердя запитав Чорновола: "Ну добре, от уявімо, є ваша незалежна Україна. І ким ви т...
Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на на більш пізні дати.
Режим надзвичайної ситуації введений до 24 квітня, - Кабмін.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS